Я - журналіст

Цьогоріч учасниками Всеукраїнського конкурсу "Я - журналіст" стали 808 учнів з усіх областей України та міста Києва, а також 12 країн світу.

10:44 29.04.2023

Відбулися безпекові змагання «Рятувальник 2023» між командами дружин юних рятувальників-пожежних

26 квітня на базі Дубенського ліцею №6 пройшли відкриті змагання "Юний рятувальник 2023". Метою зазначеного заходу є популяризація серед дітей та молоді здорового і безпечного способу життя; формування свідомого й відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки; залучення дітей, молоді до занять прикладними видами спорту, які спрямовані на підготовку людини до дій у надзвичайних ситуаціях, та пропаганда професії рятувальника-пожежника; розвиток та прояв особистих творчих здібностей.

10:38 27.04.2023

В місті Дубно відсвяткували День Першої Пластової Присяги

В місті Дубно 08.04.2023 року відсвяткували День Першої Пластової Присяги. Цей день не був схожий на інші для міста, адже сьогодні до нас завітало 300 пластунів з Рівненської і Тернопільської областей. Пласт - український скаутинг потужна організація, що виховує лідерів громад, організацій і нації в цілому. Самоорганізація, точність, словність, ощадність - це далеко не всі якості, які ми виховуємо в Пласті. Але найперше - це любов до України!

09:26 10.04.2023

ЮНІСЕФ - дошкільнятам

В рамках співпраці Рівненської ОДА з міжнародними партнерами Дубенська міська територіальна громада отримала від Фонду ЮНІСЕФ 36 портфелів для дошкільнят, батьки яких на даний час приймають безпосередню участь в бойових діях. Кожен такий наплічник містить необхідне шкільне приладдя та набір для творчості: зошити, щоденник, фарби, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці та кольоровий папір.

16:38 05.04.2023

Вітаємо з успішною атестацією!

04 квітня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії управління освіти Дубенської міської ради відповідно до наказу управління освіти Дубенської міської ради від 05.09.2022 року №137 «Про проведення атестації педагогічних працівників м.Дубно у 2022-2023 навчальному році», на якому було проатестовано 66 педагогічних працівників на відповідність раніше присвоєним  педагогічним званням (присвоєння) «учитель-методист», «старший учитель», «вихователь-методист»,  «старший учитель», «старший вихователь» та на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії (присвоєння) «спеціаліст вищої категорії».

08:32 05.04.2023

Відбувася I етап обласного огляду – конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка»

З метою розвитку та популяризації української естрадної пісні, формування почуття патріотизму у дітей та молоді, виявлення та підтримки кращих дитячих колективів та окремих виконавців 31 березня у Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради Рівненської області проходив I (відбірковий ) етап обласного огляду – конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» серед закладів загальної середньої, позашкільної освіти Дубенської міської територіальної громади. На огляд журі було представлено 15 відеороликів з конкурсними номерами. За оцінками журі місця розподілились таким чином:

10:16 03.04.2023

Проєкт «Шкільні офіцери поліціі»

31 березня 2023 року на базі Управління освіти Дубенськоі міської ради в рамках майбутньої співпраці з Управлінням патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції Відділ зв’язків з громадськістю по проєкту «Шкільні офіцери поліціі» відбулася зустріч  представників даної правоохоронної структури із керівниками закладів освіти м. Дубна.

09:34 03.04.2023

УЧАСТЬ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ФОРУМІ «ОСВІТА В УКРАЇНІ – ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ МАЙБУТНЬОГО"

28-30 березня 2023 року начальник управління освіти Дубенської міської ради Наталія ІВАНИЦЬКА та начальники управлінь освіти міських, селищних та сільких територіальних громад від чотирьох областей України, а саме: Рівненської, Хмельницької, Дніпропетровськоі та Київської, взяли участь у НАЦІОНАЛЬНОМУ ФОРУМІ «ОСВІТА В УКРАЇНІ – ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ МАЙБУТНЬОГО"

09:21 31.03.2023